Začátek divadelní sezony 2017/2018

Milí příznivci našeho Divadla AHA!

vítáme vás po prázdninách, jsme odpočati, plni sil a načerpané energie z letního sluníčka, které letos opravdu pořádně hřálo. Doufáme, že i v nadcházejících podzimních měsících, kdy už bude slunečného počasí ubývat, vás při návštěvě některého z našich představení také jaksepatří zahřejeme. Teplo bude určitě v domečku u MALÉ ČARODĚJNICE, která se bude učit být dobrou čarodějkou, zahřejí vás i PEJSEK S KOČIČKOU, kteří se zpotí při mytí podlahy a výrobě dortu, KOCOURKA MODROOČKA bude hřát láska a LAKOMOU BARKU zase doslova dopálí závist! Vysloveně vedro pak bude vám i hercům při honbě za tajemným Širokem v ZÁHADĚ HLAVOLAMU, dusno pak vyvolají neshody mezi Teslou a Edisonem v ELEKTRICKÉM EMILOVI. Že nezůstanete chladní ani při sledování napínavého životního příběhu JULESE VERNA, je jisté, stejně jako to, že nejvíc vás rozpálí milenci ROMEO S JULIÍ.

Jak vidíte, čeká nás, nehledě na předpověď počasí, teplý podzim, proto neváhejte, kupte si honem vstupenky a místo do solárka se běžte zahřát k nám!

S dopoledními pohádkami začínáme 18. 9. v Divadle Gong a od 30. 9. tamtéž pro vás začneme hrát navíc každou sobotu od 15 hodin představení pro celou rodinu!

Srdečně vás všechny zvu jménem souboru Divadla AHA! JAKUB STICH, ředitel Informace o programu naleznete na www.divadloaha.cz