Novinky na jaro 2017

Vážení diváci,

Divadlo AHA! pro Vás na jaře 2017 chystá dvě novinky. Jedná se o zbrusu nové inscenace našeho divadla, první cílí na diváky od 8 let věku a půjde v pořadí již o druhou inscenaci na našem repertoáru, která se bude věnovat známé světové osobnosti.

Po veleúspěšném ELEKTRICKÉM EMILOVI, resp. jeho titulní postavě – Emilu Kolbenovi, vás zkušený režisér Ondřej Lážnovský, který se ujal zpracování, s humorem a nadhledem sobě vlastním, seznámí s životem, dílem, ale i dobou velkého spisovatele, snílka a nesmrtelného vizionáře JULESE  VERNA. Představení JAK JULES žil VERNE bude mít premiéru již 26. dubna 2017 v 10 a 14:15 hodin a to přímo v domovském Divadle Gong, všechny srdečně zveme! Pokud nestihnete premiéru, můžete navštívit některou z nejbližších repríz 4. 5., 30. 5., či 8. 6., vždy od 10 hodin v Divadle Gong. Překvapivý životní příběh zakladatele žánru sci-fi za to stojí.

A naše druhá novinka, která bude mít premiéru v samém závěru divadelní sezony, nese název MALÁ ČARODĚJNICE a jedná se o dramatizaci veleslavné pohádkové knihy O. Preusslera. Široká veřejnost si pamatuje tento titul zejména z večerníčků výtvarníka Zdeňka Smetany, paní režisérka Petra Johansson ovšem vycházela při dramatizaci z původní Preusslerovi knihy, takže bude k vidění originální příběh nezbedné malé čarodějnice a jejího věrného kamaráda Abraxase, tak, jak ho pan Preussler původně pro děti napsal. Premiéra je plánována na 15. června od 10 a 14:15 hodin. Takže všechny malé čarodějky a malí čarodějové pozor! Kouzlit začínáme v červnu. Pohádka je určena pro děti od 4 let výše.